Cadence 100 Kat Vernik 120+70 ML

215,00 

SKU: NT4771 Kategoriler:
kaliteligüvenlifaturalı ürün garantisi

Açıklama

Cadence 100 Kat Vernik 120+70 ML

130 derece sıcaklığa kadar dayanıklı, hava kabarcığı oluşturmayan, kokudan arındırılmış, her türlü yüzeyde ve materyallerle kullanılabilen, yüksek parlaklıkta ve çizilmeyen çok özel bir üründür.

Hacimsel olarak 2 ölçü reçine ile 1 ölçü sertleştirici kullanılır (+-%10). Buna göre satın aldığınız ürün 120 ml reçine 70 ml sertleştirici olarak hazırlanmıştır.

Kullanmak istediğinizde şişeleri temiz bir kabın içersine komple boşaltın.

Hazırladığınız karışımı bir çubuk yardımıyla 5-10 dakika yavaşça karıştırın. Dikkat edeceğiniz husus karıştırma çubuğunuzun karıştırılan kabın dibine devamlı temas etmesidir.

Karıştırırken kenarlarını da sıyırarak alın. Reçine ve sertleştiricinin birbirine tamamen karıştığına emin olduktan sonra karıştırdığınız verniği 5 dakika dinlendirin.

Daha sonra homojen bir şekilde yayıp kurumaya bırakın. Kurumaya başlayan vernikte 15-20 dakika içinde belli yerlerinde hafif matlaşma olursa yeterince karışmamış demektir. Derhal müdahale ederek matlaşan kısmı objenin üzerinde karıştırın.

Dökmüş olduğunuz ürün yaklaşık 6 saat sonra elle dokunulabilir bir hal alır. 12 saat içinde tamamen sertleşir. 48 saat sonra çizilmez bir cam durumuna gelir.

Hazırladığınız karışımı 10 mm kalınlığa kadar serbestçe dökebilirsiniz. Daha kalın bir tabaka istenildiğinde her kat arasındaki sertleşme süresi beklenerek istediğiniz kalınlığa kadar ulaşabilirsiniz.

Birbirine karıştırılıp bekletilen ürün 20-30 dakika sonra jelleşmeye başlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Cadence 100 Kat Vernik 120+70 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun