Açıklama

Cadence CH038 Very Chalky Home Decor Boya 150 ML Turkuaz

– Cadence Very Chalky çok güçlü mat boyadır genellikle mobilya boyası olarak kullanımla birlikte ahşap yüzeylerde eskitme çalışmalarında kullanılmakta ve yüksek kapatma gücü sayesinde tercih edilmektedir.
– İç ve dış mekânlarda kullanıla bilinir. Lake yüzeylerde olmakla birlikte tüm yüzeylere (kaygan yüzeyler dâhil)  kolayca uygulana bilinir.
– Suya maruz kalındığında herhangi bir deformasyon olmaz dayanıklıdır ve lekede tutmaz.
– Sağlık açısından zararlı madde içermez
– Hızlı kuruma özelliğine sahiptir.
– Su bazlı kolayca eskitile bilinen yoğun mat, kadifemsi boyadır.
– Kadifemsi yapıya sahip olduğundan astar ve zımpara gerekli değildir.
– Örneğin işyerinde bulunan zigon sehpayı rengini yenilemeyek isteyen bir kullanıcı bunu yapabilmek için profesyonel bir yardım almadan bunu gerçekleştirmesi mümkün değildi, very chalky home decor serisi çıkana kadar bu boya serisi ile hiç deneyimi olmayan birisi duvara boya yapar gibi ürünü boyayabilir. Çünkü bu ürün çıkmadan önce zımpara yaparak boyayı ve verniği tamamen temizlemek gerekliydi artık bu boya sayesinde değil herkes bu boya  ile ürünlerini yenileyebilir.
– Tüm yüzeyler için 2 kez uygulama önerilmektedir. Uygulama yapılmadan önce yüzey temizlenmeli leke ve tozdan arındırılmalıdır.  Katlar arasında 6 saat kuruma için beklenilmelidir.
– Boyadaki pürüzler için sünger zımpara ile kolaylıkla giderilir.
– 24 saat kuruduktan sonra vernik uygulana bilinir. Mat, yarı mat, parlak, kalın sır vernik, taş vernik en çok tercih edilen kadife mat verniktir.
– Cadence Very Chalky Home Decor boyamız uygulanan mobilyalarda uzun süre solma, deforme olmadan kullanılır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Cadence CH038 Very Chalky Home Decor Boya 150 ML Turkuaz” için yorum yapan ilk kişi siz olun