Akasya Sabun Esansı 1 LT

1.750,00 

SKU: NT130 Kategoriler:
kaliteligüvenlifaturalı ürün garantisi

Açıklama

Akasya Sabun Esansı 1 LT

– Hobi veya ticari olarak üretimini yapacağınız sabun içerisine çeşitli esanslar ile güzel kokular yayılmasıyla cazibeli hale getirebilir ve tercih edilmesini sağlayabilirsiniz.
– Doğal sabunlar üretilirken kullanılan yağlar az miktarda koku yayılımını sağlasada etkili kokuya sahip olmasını sağlamaz bu nedenle esans kullanımı önemlidir.
– Esanslarımız kalıcı, yoğun ve kalitelidir.
– Yapacağınız ürünlerde %3-%5 oranında kullanılır. İstenilen koku gücüne bağlı olarak bu miktar azaltılıp, arttırılabilir.
– Sabun, kokulu-taş ve oda kokusu yapımında kullanılabilir.
– Esans çeşitlerimiz yağ bazlı tüm ürünlerde kullanılabilir.
– Göze temasından ve ağız yoluyla tüketilmesinden kaçınınız.

Uygulama Sırasında Yapılması Gerekenler:
– Kalıp dökümü için sabunlaşma süresini bilmeniz gerekmektedir, sabunlaşma hızına etki eden önemli bir faktörde kullanılan esanstır. Kullanacağınız esansı tanımanız faydalı olacaktır.
– Yoğun koku istenildiğinde %5 esans oranında kullanılmalı döküm işleminin hızlı hareket edilerek sabunlaşmanın kötü olması engellenmelidir.
– Sabun üretimi sırasında aşırı ısı halindeki sabunun içerisine esans eklemi yapılması halinde yanabilir bundan dolayı sabunun biraz soğuması beklenmelidir. Döküm için zaman kazanmak için sabunun soğumasının beklenmesi sabunlaşma hızının yavaşlamasıyla etkili olur.

Ürün Özellikleri:
Kullanım Alanı: 
Sabun, kokulu-taş, oda kokusu
Fiziksel Yapı: Sıvı
Esans Çeşidi: 
Akasya
Ürün Miktarı: 
1 kg

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Akasya Sabun Esansı 1 LT” için yorum yapan ilk kişi siz olun